← 2013

Для чого?

 
ознайомити учасників зі станом та тенденціями розвитку сфери операційного менеджменту в період турбулентності

Де?

 
Львів, проспект Свободи, 27, ТВК Опера Пассаж, конференц-зал «Леополіс Холл»

Коли?

 
01 липня 2014 року

Для кого?

 
керівників компаній та менеджерів, які приймають рішення щодо операційної діяльності компаній

Доповідачі

Сергій Гвоздьов


Керуючий партнер компанії «Необхідно й достатньо», основний напрямок робіт пов'язаний із впровадженням методів управління потоками на основі Теорії обмежень (ТОС) і ощадливого виробництва. Партнер в компанії Inspira – Інститут Стратегій.

Сергій викладає у St.Thomas University (Міннеаполіс, США), Единбурзькій Школі Бізнесу (Київ), Інституті Приватизації і Менеджменту (Мінськ) і Львівській Школі Бізнесу, кандидат економічних наук, МВА.

З 2004 року по 2010 працював у Києво-Могилянській бізнес школі. Один з перших фахівців в Україні почав пропагувати Теорію обмежень систем (ТОС) як засіб радикального зміцнення бізнесу без залучення капітальних інвестицій. З 2008 по 2010 рік очолював у Києві першу європейську регіональну Школу Голдратта. Проводив курси операційного менеджменту й логістики, курс по управлінню інноваційними проектами, проводив корпоративні семінари й тренінги по організації й керуванню рухом товарів у ланцюжках поставок. З 2010 року займається самостійною навчально-консалтинговою практикою.

Серед клієнтів такі компанії як Kraft Foods Ukraine, Nestle, Райффайзенбанк Аваль, Фольксбанк, Luxoft, ДТЭК(Донбаська паливно-енергетична компанія), Запорізький трансформаторний завод, IDS (один з найбільших виробників мінеральної води в Україні), Fast Food Systems (найбільша мережа ресторанів в Україні), «Вересень +» (регіональний дистриб'ютор харчових продуктів), Avito (регіональний дистриб'ютор Procter and Gamble в Україні), Mens (регіональний дистриб'ютор телекомунікаційного встаткування) та ін.
 

Спонсори та партнери

Організатор
Фінансовий партнер Страховий партнер
Генеральний телевізійний партнер Генеральний автомобільний партнер
Телеком партнер Інформаційний партнер
Медіа партнер Генеральний медіа партнер
Юридичний медіа партнер Англомовний інформаційний партнер
Авіа партнер Рекламний партнер
Гостинно запрошує